Spolu s vámi pomůžeme těm nejdůležitějším lidem na světě!

Naše obchodní domy pravidelně podporují organizace ve svém okolí, které pomáhají dětem. Do projektu jsme zapojili i vás, naše členy IKEA FAMILY. Nejen, že jste nám doporučili organizace, které bychom měli podpořit, ale také jste pomocí hlasování rozhodli.

Vybrané projekty za rok 2015

Nejoblíbenější organizace v novém kabátě

Čtyři organizace, které získaly nejvíce hlasů v projektu Pro nejdůležitější lidi na světě, jsme vybavili nábytkem a…

Přečtěte si více.

Žáci Ekoškol se zasloužili o lepší prostředí ve svých školách a okolí

Žáci v programu Ekoškola letos opět vymysleli mnoho projektů, které se zaměřují na zlepšení životního prostředí ve…

Přečtěte si více.

Raz, dva, tři… Udělat dobrou věc je tak snadné!

  1. Vaše nominace jsou odeslány.

    Až do 31. října 2015 jste mohli prostřednictvím níže uvedeného formuláře přihlašovat organizace, které pomáhají dětem a kterým můžeme na oplátku pomoci my. I vy určitě najdete ve svém okolí neziskovou organizaci, která udělá první poslední pro lepší život dětí.

  2. Hlasování je ukončeno.

    Naši kolegové z obchodních domů IKEA vybrali ze zaslaných nominací ty nejzajímavější organizace, které postoupily do užšího výběru. Ale finální rozhodnutí bylo opět na vás! Vaše hlasování určilo vybraný projekt – a protože máme čtyři obchodní domy, vyhlašujeme ne jeden, ale hned čtyři vítězné projekty, které IKEA podpoří.

  3. Užívejte si dobrý pocit

    Organizace, které zvítězí ve vašem hlasování, vybavíme nábytkem a bytovými doplňky IKEA, abychom vytvořili příjemnější prostředí pro děti i pro ty, kdo jim pomáhají. Vybraným organizacím také pomůžeme snižovat náklady na spotřebu vody a energií.

Neziskovky v novém kabátě.
Podívejte se, jak jsme spolu s vámi pomohli.

Děkujeme, že jste spolu s námi vybrali organizace, které podpoříme. Vážíme si činnosti všech zúčastněných organizací, a proto jsme se rozhodli částečně podpořit i ty, co nezískaly největší počet hlasů. Sledujte naše stránky pro více informací.

Vyberte si projekt ze svého regionu