Spolu s vámi pomůžeme těm nejdůležitějším lidem na světě!

Naše obchodní domy pravidelně podporují organizace ve svém okolí, které pomáhají dětem. Do projektu jsme zapojili i vás, naše členy IKEA FAMILY. Nejen, že jste nám doporučili organizace, které bychom měli podpořit, ale také jste pomocí hlasování rozhodli.

Nominace byly ukončeny.
Hlasování začne 16. 1. 2017.

Nominujte neziskové organizace!

Je ve vašem okolí nezisková organizace, která se stará o děti? Myslíte si, že by jí IKEA mohla svými produkty a znalostmi pomoci vytvořit lepší místo pro každodenní život? Nominujte tuto organizaci do projektu Spolu s vámi. Pár kliknutí stačí k tomu, abychom společně zlepšili každodenní život dětí.

Přečtěte si více.

Podívejte se, které organizace jsme podpořili minulý rok

Čtyři organizace, které získaly nejvíce hlasů v projektu Pro nejdůležitější lidi na světě, jsme vybavili nábytkem a doplňky IKEA v hodnotě 150 000 Kč. Zaměstnanci IKEA jim také pomohli s výběrem, dopravou a montáží nábytku.

Přečtěte si více.

Nabídněte svou pomoc!

Máte chuť přiložit ruku k dílu, koupit dárek či přispět finančně? Všechny organizace můžete podpořit nejen hlasováním, ale také napřímo. Co potřebují se dozvíte v jednotlivých profilech. Neváhejte se na ně obrátit, velice ocení jakoukoliv nabídku pomoci! Vám bude odměnou krásný pocit:)

Přečtěte si více.

Pomůžete nám pomáhat?

Na těchto stránkách najdete aktuální informace o projektech IKEA zaměřených na zlepšování života dětí a na podporu zájmu dětí o životní prostředí. A samozřejmě také informace o tom, co můžete pro děti a svět, ve kterém žijí, udělat vy. A pokud náhodou zrovna žádný projekt neběží, můžete se podívat, komu jsme společně pomohli v předchozích letech.