Nominujte organizaci ze svého okolí, která pomáhá dětem.

Pomozte nám vybrat organizaci, kterou podpoříme prostřednictvím našich výrobků. Stačí pár kliků a pomůžete zlepšit život těch nejdůležitějších lidí na světě ve vašem okolí.

Právě teď můžete posílat svoje nominace!

Nominujte neziskové organizace!

Je ve vašem okolí nezisková organizace, která se stará o děti? Myslíte si, že by jí IKEA mohla svými produkty a&nbs…

Přečtěte si více.

Podívejte se, které organizace jsme podpořili minulý rok

Čtyři organizace, které získaly nejvíce hlasů v projektu Pro nejdůležitější lidi na světě, jsme vybavili nábytkem a…

Přečtěte si více.

Raz, dva, tři… Udělat dobrou věc je tak snadné!

  1. Posílejte nominace

    Až do 31. října 2016 můžete prostřednictvím níže uvedeného formuláře přihlašovat organizace, které pomáhají dětem a kterým můžeme na oplátku pomoci my. I vy určitě najdete ve svém okolí neziskovou organizci, která udělá první poslední pro lepší život dětí.

  2. Vyberte čtyři nejlepší

    Naši kolegové z obchodních domů IKEA vyberou ze zaslaných nominací ty nejzajímavější organizace, které postoupí do užšího výběru. Ale finální rozhodnutí je opět na vás! Vaše hlasování určí vybraný projekt – a protože máme čtyři obchodní domy, vyhlásíme ne jeden, ale hned čtyři vítězné projekty, které IKEA podpoří.

  3. Užívejte si dobrý pocit

    Organizace, které zvítězily ve vašem hlasování, vybavíme nábytkem a bytovými doplňky IKEA, abychom vytvořili příjemnější prostředí pro děti i pro ty, kdo jim pomáhají. Vybraným organizacím také pomůžeme snižovat náklady na spotřebu vody a energií.

Děkujeme, že nám pomáháte pomáhat

Díky vaší pomoci už nepřehlédneme žádnou organizaci, která potřebuje naši podporu. Stačí, abyste byli členem IKEA FAMILY a vyplnili krátký formulář.

Není povinné
Prosím, napište krátké zdůvodnění, proč danou organizaci nominujete do projektu Spolu s vámi. Pomůže nám to v rozhodování. Pokud bude tato organizace vybrána mezi finalisty, bude vaše zdůvodnění uvedeno u popisu projektu na této webové stránce. (max. 300 znaků)
Vložte e-mail platný pro kartu IKEA FAMILY.

Potřebujete inspiraci? Podívejte se na vybrané projekty minulého ročníku!