IKEA Zličín

spolek Aver Roma

Typ organizace
Děti a mladí dospělí
5.
místo

56 hlasů
15 000 Kč hodnota vybavení

Co děláme

Náš spolek funguje od roku 2011 hlavní činností spolku je provoz a organizace veřejných kulturních a společensky prospěšných aktivit spojených se vzdělávací činností a propagací tvorby minoritních kulturních a etnických skupin.

Spolek bojuje proti diskriminaci a napomáhá uplatnění znevýhodněným sociálním či etnickým skupinám ve společnosti.

S čím potřebujeme pomoct

Náš spolek pro své aktivity získal opuštěnou mateřskou školku na sídlišti Chanov kterou je třeba vybavit nábytkem(stoly,židle,skříně,a vybavení kanceláře)

Proč nás nominovali

Spolek Averroma se stará o děti a dospívající v mosteckém sídlišti Chanov. Pořádá kulturní a vzdělávací aktivity a ke konci roku spolek dostane od mosteckého magistrátu do užívání bývalou chanovskou školku na rozšířování svých aktivit, kterou bude potřeba postupně vybavit.

Pomozte jinak

Podpořit nás můžete i jiným způsobem. Podívejte se, čím nám uděláte největší radost.