Právě procházíme
vaše nominace

Už brzy zveřejníme vybrané
neziskové organizace,
pro které můžete hlasovat

Jak to funguje?

Každý rok nám pomáháte vybrat organizaci, které zútulníme prostředí.
Vše o projektu
1. Nominace
Navrhněte organizace pomáhající dětem
právě probíhá
2. Výběr
Každý obchodní dům IKEA vybere 5 finalistů
3. Hlasování
Hlasujte pro organizace, které chcete podpořit
4. Výhra
Vítězné organizace vybavíme nábytkem a doplňky IKEA

Nominované organizace

Asociace rodičů dětí s dětskou mozkovou obrnou a neurologickými onemocněními ČR

MIKASA z.s.

ZŠ POD MONTACÍ

PFERDA z.ú.

Dětské centrum Jihočeského kraje, o.p.s.

Svobodná škola Praha, z.ú.

NADAČNÍ FOND TONÍK

Centrum pro rodinu a děti Přerov, z. s.

Junák – český skaut, středisko Doubravka Chotěboř, z. s.

Dětská skupina SOVIČKA

TRIADA - Poradenské centrum, z.ú.

S.O.S. dětské vesničky

Fond ohrožených dětí - Klokánek

Mamatata, z.s.

Salesiánské středisko mládeže České Budějovice

Na počátku

HoSt Home-Start CZ

Domov pro matky s dětmi v tísni - Domažlice

ALKA,o.p.s.

Dětský domov a Školní jídelna

Dětské krizové centrum

RC Sovička

Společnost pro Jizerské hory, o.p.s.

Centrum sociální pomoci a služeb o.p.s.

Rodinné a mateřské centrum Slavičín,z.s.

Junák - český skaut, středisko Jablonec nad Nisou, z. s.

EUROTOPIA.CZ, o.p.s.

HESTIA - Centrum pro dobrovolnictví, z.ú

Spolek rodičů ZŠ Hnízdo Unětice, z.s.

Thao, z.s.

Junák - český skaut, středisko Příbor, z.s.

Světlo Kadaň z.s.

Dětský domov a Školní jídelna, Havířov-Podlesí, Čelakovského 1, příspěvková organizace

RC Mumraj

Junák - český skaut, středisko Mariánské Ostrava, z.s.

Junák - český skaut, přístav Slanečci Kolín

Centrum pěstounských rodin

Rodinné centrum Myšák

Envi Klub HURA VEN, z.s.

Quik, z.s.

Junák - český skaut, středisko Strážci Ostrava, z. s.

Centrum pro dětský sluch, Sociálně aktivizační služby Pardubice

Diakonie ČCE-SSP v Mostě

Dětský domov Frýdlant

Pionýr, z.s.-96.pionýrská skupina Veselí Medvědi

Rodinné centrum Chloumek

RC MIROVICKÉ EMKO, z.s.

Sedmikráska

Základní škola a střední škola Pomněnka, o.p.s.

Dětský Oříšek, z. s.

Zelesák-středisko Kolín Volavka

Rodinné centrum Tiliánek

Salinger, z. s.

Nadační fond Nová naděje

Junák - český skaut, středisko Járy Kaštila Prostějov, z. s.

Junák - český skaut, středisko Holice, z. s.

Bunkr, o.p.s.

Pohoda Albrechtice

Spolek RC Sobík

Soukromý dětský domov SOS 92, o.p.s. - Korkyně

FARNÍ CHARITA VESELÍČKO

Fond ohrožených dětí, zařízení Klokánek, Peřinova 341/2, Olomouc

DOTEK, z. s.

Centrum pro rodinu Sluníčko, z.s.

DĚTSKÝ LESNÍ KLUB V HÁJENCE

OSVĚTA z.s.

Děti dětem

Nalžovický zámek, poskytovatel sociálních služeb

Duha Klub Dlažka

Krok pro všechny generace

Rodinné Centrum Milovice

UNICEF

RC Andílek

Lesní mateřská škola Venku, z.s.

mateřská škola, základní škola a praktická škola Brno, Vídeňská, p.o.

Domov pod lípou, poskytovatel sociálních služeb

Domov pro mne, o.s.

Haima - spolek pro podporu pacientů Kliniky Dětské Hematoonkologie a jejich rodiny

DONOR - spolek pro podporu pacientů po transplantaci kmenových buněk krvetvorby

Charita Třinec

KaPA, o.p.s.

Voltiž Duha, z.s.

Rodinny obzor, z.s.

ARPZPD v ČR z.s.-klub Liberec

Klubíčko Beroun, z.ú.

prorodiny integrační klub brána

Centrum Zdislava

Letnice

Nautis, z.ú.

Rodinné centrum MaTáTa

Fandi Mámám z.s.

Dětský domov a ŠJ, Melč 4, p. o.

Azylový dům pro ženy a matky s dětmi, o.p.s.

Dětský domov a školní jídelna Melč

Dětský Domov Dubá- Deštná6

SOS-Dětské vesničky, Borůvková 28, Brno-Medlánky

Projekt Šance

Armáda spásy v České republice, z.s., Dům pro ženy a matky s dětmi

Caballinus z. s.

T.O.kamaradi

Poradna Vigvam z.ú.

Základní škola pro tělesně postižené, Opava, Dostojevského 12

LOCIKA

Centrum pro náhradní rodinnou péči Litoměřice

Dětský rehabilitační stacionář Zvonek

Děti bez mobilu, nadační fond

Dětské centrum Čtyřlístek

Temperi, o.p.s.

Salesiánský klub mládeže z.s., Zlín

Povzbuzení, z. s.

Dům dětí a mládeže Strakonice

Arcidiecézní charita Praha

Dětský oddíl Plšíci, Pionýrská skupina Paskov

Mateřské centrum Ponorka, z.s.

Farní charita Dvůr Králové nad Labem

Centrum D8 o.p.s

Středisko křesťanské pomoci Horní Počernice

Mezigenerační a dobrovolnické centrum TOTEM, z.s.

Centrum Sámovka

ICOS Český Krumlov, o.p.s.

Dětský domov a Základní škola Vizovice

Dětský domov Racek

Domov pro osoby se zdravotním postižením Milíře

Kamínek – centrum pro rodinu, z. s.

Poradna pro občanství/Občanská a lidská práva - Pobočka Trmice

Nadační fond Slunce pro všechny, Kyšice

Domov sociálních služeb Vlašská

NONA 92, o.p.s.

Nadace Národ dětem

Velenovská ptáčata

ZŠ Zachar Kroměříž

Sarkander, z. s.

Církevní mateřská škola Srdíčko

Nadační fond Modrý hroch

Mateřské a rodMateřské centrum Krůček Svitavy, z.s.

Domov Zvíkovecká kytička

armáda psásy

Občanské sdružení ProCit, z.s.

TRIGON

Centrum integrace dětí a mládeže, z.s.

Dětský domov Trnová

Mobilní hospic Nejste sami

Základní škola a Mateřská škola pro tělesně postižené v Liberci, p.o.

Oblastní charita Ústí nad Orlicí

Dobromyls

Jihomoravské dětské léčebny

Paspoint, z. ú.

Na horu, z.s.

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE ASTRA

Človíček z.s.

CENTRUM HÁJEK z.ú.

Rodinné centrum Studánka, z.s.

Mateřská školka Ročov 199

STŘEDISKO RANÉ PÉČE EDUCO Zlín z.s.

We love to help

Diakonie ČCE - středisko Rolnička

Dětský domov a Školní jídelna, Nový Jičín

ADITE pro náhradní rodiny - Diakonie Západ

Pro Dialog, z.s.

Nadace Malý Noe

Sírius, p. o.

Školní družina

Střední škola, základní škola a mateřská škola JISTOTA, o.p.s.

HOST Home-Start ČR

Totem z.s. Plzeň

Denní centrum žirafa

FNO, Odd.Větších dětí

Centrum pro všechny

OS-Smíšek

Prison Fellowship

YMCA-skaut Břeclav

Lesní škola Bezinka na Ostravici

Centrum pro rodinu Zlín, z.s.

UCHO z.s. univerzální chodská organizace

Zdraví od malička z.s.

Johancentrum Plzeň

Liga o.p.s.

Poradna MAGDALA (Arcidiecézní charita Praha)

Sdružení Neratov, z. s. Bartošovice v Orl.h. 84

FOD Klokánek Žatec

FOD - KLOKÁNEK ŠTĚRBOHOLY

Vojtěška, z.s.

Dětský domov Staňkov

Otevřený rodič, z.s.

Dětský domov Unhošť

Ovečka, o.p.s

DĚTSKÉ CENTRUM PŘI TN-KOJENECKÝ ÚSTAV

Dětský tábor Krásetín

Dobré místo pro život

Ponton

Májovka - spolek pro vzdělávání a volný čas

Nadacni fond Kidtown

Porozumění Litvínov

Mateřská škola Praha 8, Korycanská 14

Dejme dětem šanci o.s.

Středisko rané péče SPRP, pobočka Olomouc

FOD Klokánek Hostivice

Oáza Hodonín

Dětské centrum Motýlek

Diakonie ČCE - středisko Střední Čechy

Pink Bubble

Popálky o.p.s.

Ceska rada deti a mladeze

Šafrán dětem

Barevny svet deti

SVČ OPava

Naděje pro Karolínku a Rozárku

MeToDěj - Mezi Tolika Dětmi Jediný

Dětský domov Na hrázi

Farní charita Týn nad Vltavou

SOS Dětská vesnička Karlovy Vary

Diakonie - pracoviště Čáslav

Mateřská škola, základní škola a dětský domov Ivančice, příspěvková organizace

Azylový dům pro matky /otce/ s dětmi

Jesle Naruby

Barevný svět dětí, z. s.

POMÁHÁME, z.s.

Arkadie

Modrý klíč

Klára pomáhá z.s.

yourchance o.p.s.

Orion

Spolu dětem

pomoztedetem

Nová Trojka - rodinné a kulturní centrum

Diakonie ČCE - středisko Západní Čechy - Klub Fontána a Uličník pro děti a mládež - Zahradní 542

Korunka Luhačovice

Naděje pro děti úplňku, z. s.

Centrum pro všechny,o.s.

Duhový dům,domov pro osoby se zdravotním postižením.

Československá Československá rehabilitační společnost Dr. Vojty

Modrá linka, z. s.

Nadace policistů a hasičů

Lepší škola pro všechny ... Člověk v tísni

S.T.O.P., z.s.

SDRUŽENÍ ROZTOČ, z. s.

Junák - český skaut, středisko Louny, z.s.

Vesta Pardubice

Diecezni Charita Brno

Hornomlýnská, o.p.s.

Základní škola a Praktická škola Velké Meziříčí

Klub cystické fibrózy

Jahoda, z.ú.

Centrum sociálních služeb Praha

Dobré víly dětem

Chovánek

Azylový dům Rybka

NADĚJE

Auttalk

Onka

Dobromysl, z.ú.

Hudba pomáhá

Oblastní charita Havlíčkův Brod - sociálně aktivizační služba

Diakonie ČCE- středisko Západní Čechy

Společnost rodičů a přátel dětí s Downovým syndromem

Dobrovolnické centrum Kladno, z. s.

Centrum pro rodinu Veselá beruška, z.s.

Centrum Provázení

Lékořice, z. s.

Na Větvi, z.s.

Zrnka

ARPIDA, centrum pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením, z.ú.

prevent99

Speciální základní škola, mateřská škola a praktická škola Ústí nad Orlicí

TOM Rokytná 409 Brno

Jasněnka z.s., Uničov

Splněné dětské přání

Tip Art, o.p.s.

Pionýr, z.s. - Pionýrská skupina Dravci

Via Libertatis

Pediatrická klinika Thomayerovy nermocnice

Dětské centrum Veská

Cheiron T, o.p.s.

Rodinné centrum Kaštánek

Dětský domov a školní jídelna Nechanice

Sdružení pěstounských rodin

Aufori, o.p.s.

spolek artschool.cz

ČMELACEK z.s.

Farní charita Česká Lípa

Vodní záchranná služba Brno-město, z. s.

Salesiánské středisko mládeže - středisko volného času, o.p.s.

Rodinné centrum Andílek

Za sklem

Dětské oddělení - Psychiatrická nemocnice Bohnice

Klubko s nití pomáhá, z. s.

EDA cz, z. ú.

Apolinářská nedonošeňátka z.s.

Kulturní a rodinné centrum CoByDup, z.s. Toužimská 244/42

Skautské středisko Klen

Rodina v centru, z.ú.

Raná péče Lira z.ú.

Dětský domov Boršov nad Vltavou

Alka o.p.s.

Liga vozíčkářů

Komunitní škola Mandala

Dům Ronalda McDonalda, nadační fond

ŠŤASTNÝ ÚSMĚV, z.s.

DOBRÝ ANDĚL - nadace

CENTROM z.s.

Dětský domov Telč, příspěvková organizace

Pionýr z.s. - PS Beta Praha 10

Bolito

FC Zlicin

Dům dětí a mládeže Strážnice

Kulturní a rodinné centrum Barrandov

Klubíčko Kroměříž z.s.

Pionýr, z. s. - 91.pionýrská skupina HÁDY, Brno

Sokol Moravičany

Rodinné centrum Na Schodech

Tip Arp o.p.s.

PETRKLÍČ, o.p.s. - azylový dům pro ženy a matky s dětmi

Spolek svatá Barbora

Women for Women, o. p. s., Praha 4

Stadion mládeže DDM hl. m. Prahy

Strom života

Nadační fond LA VIDA LOCA

DC Paprsek - komplexní péče o děti a mládež s postiženími

Hnutí Pro život ČR

Dětský domov Pardubice

KAFIRA o. p. s.

Klubíčko, z.s.

KAPPA-HELP, z.s.

Sdružení pro komplexní péči při dětské mozkové obrně (SDMO), o. s.

Ahoj Škola- Základní škola při Fakultní nemocnici v Brně

Zvláštní škola Rožnov pod Radhoštěm

Aided

Český svaz hemofiliků, z.s.

Dětský domov se školou Žlutice

Dětská odborná léčebna Ch.G.Masarykové Bukovany

Jednota bratrská Ivančice

Junák - český skaut, středisko Vysoké Mýto, z.s.

Jsme tady, o.p.s.

KAMARÁDI STOCHOV

Lesní mateřská škola Kulíšek z.s.

Dětský domov Paprsek, Palackého 191/101, 35301 Mariánské Lázně, Úšovice

nadační fond Klíček

Junák – český skaut, středisko Oheň Horní Počernice, z. s.

Charita Valašské Meziříčí

Dětský domov a Základní škola Liptál

Neurorehabilitační klinika AXON

Klokánek Brno

Oblastní charita Hradec Králové, středisko Domov pro matky s dětmi

MEDOU z.s. Humpolec

Patron dětí, z.ú

Fakultní nemocnice Motol, Klinika dětské hematologie a onkologie 2...

Oblastní charita Břeclav, Domov svaté Agáty

Centrum Kociánka

Azylový dům pro matky s dětmi, Du

Klub Čas pod Charitou Tišnov

Mobilní hospic Ondrášek, o.p.s.

Dětské centrum Kyjov, příspěvková organizace

Pionýr Kopřivnice

RATOLEST BRNO, z.s.

Duhová skleněnka z.s.

Fokus Praha

Nadace pro transplantace kostní dřeně

Acorus, občanské sdružení

Letní dům

Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Srdíčko-Jiloro

Mezi jabloněmi z. s.

Centrum hiporehabilitace Mirákl, o.p.s.

Rodinné centrum Kameňáček

KC Motýlek

W alternativa, z. s.

Sdružení D Olomouc

MŠ MĚŘIČKOVA BRNO

Klub mladých diabetiků, z.s.

Dětský domov se školou, středisko výchovné péče, základní škola a školní jídelna Dětský domov v Přestavlkách

Nedoklubko

Hope House z.s. Břidličná

zapsaný spolek Ryzáček

Dobrovolnické centrum ADRA Znojmo

HOST

Proxima Sociale

Nadace Leontinka

SDD, s.r.o. Budišov-Holeje

Mateřská škola a základní škola Diakonie ČCE OSTRAVA

FOD Klokánek Janovice

Pedagogicko-psychologická poradna

Dětský domov a Školní jídelna, Benešov, Racek 1

Junák – český skaut, okres Brno-venkov, z.s.

Dětské centrum Srdíčko

Lila domov pro postižené děti Otnice, příspěvková organizace

Nikdy nejsi sám

Centrum Bateau

Lesní školka Dobříš

Komunitní centrum MOTÝLEK

Piafa Vyškov, z.ú.

Klokánek Teplice

AlFi, z.s.

Chovánek- dětské centrum rodinného typu

PROAUT

Šneček

Mensa ČR

Auticentrum, o.p.s.

Tamtam centrum pro detsky sluch

Středisko Rané Péče Pro Zrakově Postižené Dět

Dětské centrum Domeček, příspěvková organizace

Centrum D8, o.s

Azylový dům pro matky s dětmi

10. PTO Severka Brno

Jihočeská růže - Krizové centrum pro matku a dítě v Kostelci u Hluboké nad Vltavou

Děti na dlani

Centrum primární prevence DropIn

Společnost DUHA Trutnov

KaRaBíLek, z.s.

Diakonie ČCE středisko v Litoměřicích - Domov pro matky s dětmi

Heureka, Libochovičky

Naděje,azylový dům pro ženy a rodiny s dětmi

ROSA

Dobrá rodina, o. p. s.

Prointepo

Klokánek Litoměřice

Dětský domov Uherské Hradiště

Kaňka o.p.s.

Radost - dětský domov , o.p.s

Základní škola speciální Neratov

Společnou cestou s námi z.ú.

Dětské centrum Kyjov

, příspěvková organizace

SKP HOPO

Výbor dobré vůle - Nadace Olgy Havlové

NZDM Klub Coolna Znojmo

Základní škola Chomutov, Kadaňská 2334

Remedia Plus o.p.s

Helppes-Centrum výcviku psů pro postižené děti,Hvozdnice č.p.147

Smiling Crocodile

Nebuď sama, z.s.

Mateřská škola Prusinovice

Domov Narnie- Morkůvky 129

NFDO Krtek

Achilleus

Nadační fond Dětský úsměv

Handicap Zlín, z.s.

RK Pohoda z.s., Horoměřice

Amalthea

Dílna Eliás

Nadační fond šance onkoláčkům

DDM hl.m. Praha - Stanice techniků - Žlutá vlaštovka

Přátelé Koinonie

Rodinné centrum Kroměříž

Akropolis, z.s.

Amélie centrum pro zdravou rodinu

Detsky domov Zlin Lazy

Speciálně pedagogické centrum při Mateřské škole speciální

Eliada Brno - Slezská diakonie

ZŠ Zahrádka

středisko rané péče sluníčko

Modrá beruška

CVČ Pavučina

Nadační fond Andrey Verešové

Bonanza Vendolí

Mateřské centrum Palecek

Unie Kompas

Centrum BAZALKA,o.p.s.

Plzeňská krajská rada dětí a mládeže, z.s.

DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s.

Fond ohrožených dětí

Dětská ozdravovna Království

Nadační fond Veroniky Kašákové

Dětský domov Kašperské Hory

bambini Vyškov, z.s.

Spolek Ichtyóza

Centrum pro rodinu Náruč

Slunce pro všechny

dum tri prani

Klub svobodných matek

Dobrovolnické centrum Kladno

Daveláček

Klokánek Hostivice Fond ohrozenych deti

Společnost pro ranou péči

David a Goliáš z.s.

Bubec o.p.s.

Azylový dům pro matky s dětmi sv. Marii Magdaleny

Domov Laguna Psáry

Klokánek

Dětské centrum Kladno

Speciálně pedagogické centrum při Národním ústavu pro autismus

Oblastní charita Most - NZDM Zastávka

NAUTIS

Farní charita Starý Knín

Centrum pro rodinu a sociální péči

BILICULUM, z. ú.

Drom, romské středisko

Centrum pro dítě s diabetem, z.s.

Amalthea z.s.

Základní škola, příspěvková organizace U Haldy 66

Mateřská škola a základní škola speciální Diakonie ČCE Praha 4

Lesní klub Šiška

Cassiopea

OŘÍŠEK - sdružení přátel dětí s mentálním postižením

Gymnázium JJ Litoměřice

OBČANSKÉ SDRUŽENÍ JANUS

Dětský domov Plumlov

KOS Křenovice,z.s.

MC Klubíčko

Institut pro rehabilitaci sluchu a řeči

Ranná Péče Portimo, o.p.s.

Dětský domov Nechanice. Spolek přátel dětí DD Nechanice

Dětský domov Nové Strašecí

Proxima Sociale o.p.s. Klub Jedna Trojka

Vzdělávací centrum Populo