Spolu s vámi pomůžeme těm nejdůležitějším lidem na světě!

Naše obchodní domy pravidelně podporují organizace ve svém okolí, které pomáhají dětem. Do projektu jsme zapojili i vás, naše členy IKEA FAMILY. Nejen, že jste nám doporučili organizace, které bychom měli podpořit, ale také jste pomocí hlasování rozhodli.

Nominace byly ukončeny.
Hlasování začne 4. 1. 2016.

Děkujeme za vaše nominace!

V prvním kole Pro nejdůležitější lidi na světě jste nominovali mnoho neziskových organizací, které zlepšují prostředí pro děti, a za to si zaslouží podporu. V dalším kole budou zaměstnanci obchodních domů IKEA vybírat 20 nejzajímavějších projektů. V lednu pak proběhne hlasování členů IKEA FAMILY.

Přečtěte si více.

Oslavujeme Světový den Ekoškol

Stejně jako Ekoškola, jsou oslavy pořádané v tento den velice různorodé. Ekoškoly pořádají kampaně na témata udržitelného života a navštěvují spřátelené Ekoškoly a sdílejí s nimi své zkušenosti. Kampaně z letošního roku naleznete na webu: http://www.ekoskola.cz/svetovydenekoskol.html

Přečtěte si více.

I letos společně pomůžeme nejdůležitějším lidem na světě

Nominujte organizaci, která pomáhá dětem a ráda by zlepšila prostředí, ve kterém s dětmi pracuje. Vybrané organizace získají pomoc ve formě výrobků IKEA, a také lepší možnost, jak dát o sobě vědět. Pár kliknutí stačí k tomu, abychom společně zlepšili život dětem ve vašem okolí.

Přečtěte si více.

Mezinárodní titul Ekoškola letos získalo 54 českých škol

Školáci titul převzali na slavnostním ceremoniálu v prostorách Senátu PČR. Tímto vyvrcholily oslavy 10. narozenin programu Ekoškola v České republice. Žáci se o něj zasloužili aktivní spoluprací při nalézání nových cest, kterými by se jejich škola mohla stát co nejšetrnější k životnímu prostředí.

Přečtěte si více.

Pomůžete nám pomáhat?

Na těchto stránkách najdete aktuální informace o projektech IKEA zaměřených na zlepšování života dětí a na podporu zájmu dětí o životní prostředí. A samozřejmě také informace o tom, co můžete pro děti a svět, ve kterém žijí, udělat vy. A pokud náhodou zrovna žádný projekt neběží, můžete se podívat, komu jsme společně pomohli v předchozích letech.